امکانات طراحی سایت شرکتی و خدماتی

سئوی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی منطبق بر سئوی گوگل

سئو بحث داغ این روزهای طراحان و صاحبان سایت است. هر شخصی که برای رونق بخشیدن به کسب کار خود یک سایت را راه اندازی کرده دوست دارد که سایت و محصولات خود را در صفحه اول گوگل ببیند.

سایت های طراحی شده توسط طراحان سایت نگار از این حیث کاملا به صورت سئو پایه طراحی می شوند و تمامی راهکارهایی که به افزایش سئوی سایت شرکتی شما کمک می کند را زمان طراحی سایت شما به کار می بندند.

طراحی برگه های مختلف سایت

در سایت شرکتی هم مانند تمامی سایت های دیگر صفحاتی مانند: درباره ما، تماس با ما، گالری تصاویر جزو صفحات مهم بشمار می روند. شما با این صفحات می توانید تخصص خودتان را به صورت کامل معرفی کنید و با مشتریانتان به اشتراک بگذارید. طراحی زیبا و حرفه ای این صفحات بسیار مهم هستند. تیم سایت نگار همه این صفحات را به زیبایی و گویایی تمام برای شما طراحی خواهد کرد. همچنین در زمان طراحی سایت شما گالری تصاویر زیبایی که کاملا گویای تخصص شما باشد در وبسایت شما قرار خواهیم داد.

منافع داشتن سایت شرکتی

هنگامی که شما برای معرفی محصولات و خدماتتان دست به طراحی سایت می زنید مزایای زیادی را برای کسب و کارتان به وجود می آورید چون توضیح جزئیات محصولات و خدمات باعث می شود مشتریان زیادی به سمت شما جذب شوند و یک اعتماد دو طرفه بین شما و مشتریانتان ایجاد شود و نتیجه این اعتماد افزایش نرخ فروش شرکت شما است و شما یک برند به همگان شاناسانده اید.

تاثیر شبکه های اجتماعی در معرفی شرکت شما

طراحی سایت شرکتی به خوبی همگان را با خدمات و فعالیت های شما آشنا می کند. اما چه بهتر است که تخصص شما در شبکه های اجتماعی هم به اطلاع تمامی افراد برسد. سایت های شرکتی ما به خوبی قابلیت ایجاد تعامل و ارتباط با انواع مختلف شبکه های اجتماعی را دارد و به راحتی می توانید مطالب سایتتان را با مشتریانتان به اشتراک بگذارید. از جمله قرار دادن لینک های مختلف به شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام و… است