طراحی سایت چه مدت زمان می برد؟

طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟

در آغاز هر کسب‌وکاری که می‌خواهد در فضای وب آغاز به فعالیت کند، پرسش هایی در ذهن شخص یا مدیر کسب کار ایجاد می‌شود که رسیدن به پاسخ این پرسش می‌تواند او راه در هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دقیق‌تر کمک کند، تا در ادامه مسیر خود، موفق‌تر عمل کند. در این مقاله ما به پرسش طراحی سایت چه مدت زمان می برد می پردازیم.

نمونه پرسش ها:

طراحی سایت (Web design) چه مدت طول می‌کشد؟

 هزینه لازم برای طراحی سایت چقدر است؟

بعد از طراحی یک سایت چه کار باید بکنم؟

ما در این مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم.

زمان لازم برای طراحی سایت چه مدت است؟

گفتن اینکه زمان لازم برای این طراحی سایت چقدر است بستگی به هدف شما و امکاناتی است که در ساین به آن نیاز دارید تا تیم طراحی سایت با توجه به آنها کار خود را آغاز کنند.

طراحی سایت یک فرایند چندمرحله‌ای است که در آن هر متخصص وظایف خود را انجام می‌دهد و عملکرد درست هر یک از آنها باعث موفقیت کل پروژه خواهد شد.

یک نمونه جالب برای این موضوع فوتبال است که اگر هر یک از اعضای تیم به‌درستی دستوراتی که مربی (در اینجا: کارفرما) ارائه کرده است را انجام دهند تیم نتیجه دلخواه خود را خواهد گرفت.

وظایف اعضای تیم طراحی سایت چیست؟

از وظایفی که برای طراحی سایت، تیم طراحی سایت انجام می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که چه در طراحی سایت با cms اختصاصی و چه به شکل مرسوم طراحی سایت با وردپرس باهم برابر هستند.

  • لایه‌بندی، قالب اختصاصی و افزونه‌ها
  • تولید محتوای اولیه
  • طراحی گرافیکی سایت
  • رعایت ابتدایی اصول سئو

موارد مهم بعد از طراحی سایت

طراحی سایت به طور یقین پایان کار شما نخواهد بود بلکه برعکس نیاز شما به تیم طراحی از پیش نیز بیشتر خواهد شد.

موارد و مشکلاتی که بی شک برای هر کسب‌وکاری که در فضای وب فعالیت می‌کند پیش خواهد آمد همان‌طوری که در یک کسب‌وکار فیزیکی که در فضای شهری قرار دارد نیز با آن مواجه است اما به شکلی متفاوت‌تر.

از مواردی که بعد از طراحی سایت به آن نیاز دارید و تا حد زیادی به موفقیت کسب‌وکار شما کمک می‌کند می‌توان به این موارد اشاره کرد:

پشتیبانی سایت

پشتیبانی از وب‌سایت یکی از مهم‌ترین بخش ها بعد از طراحی سایت می‌باشد که توسط تیم طراحی سایت شما انجام می‌شود، زیرا یک سایت در طول دوره فعالیت خود دستخوش تغییرات گسترده‌ای در استراتژی و هدف‌گذاری‌های خود می‌شود که پشتیبانی لازم است تا این موارد را انجام دهد.

از عوامل دیگر که به تیم پشتیبانی مرتبط می‌باشد بحث امنیت وبسایت، به‌روزرسانی‌های قالب‌ها و کدها، بررسی باگ‌ها، سرعت و غیره می‌باشد.

سئو وب‌سایت

سئو یا همان Search Engine Optimization  یک عبارت آشنا برای طراحان سایت که بی شک از بهترین عواملی است که اگر یک وب‌سایت در کار خود از متخصص آن بهره‌مند نباشد نمی‌توان به‌راحتی موفقیت آن را گارانتی کرد.

داشتن یک تیم سئو در کنار کسب‌وکار خود می‌تواند به شما کمک کند تا وب‌سایت شما در بهترین رتبه‌ها از صفحه اول گوگل باشد.

هر چه سئو شما قوی‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد متناسب با آن فروش و بازدید بیشتری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. آیا به این نکته از قبل توجه کرده بودید؟

تیم سئو با روش‌های گوناگون صفحات سایت شما را در کلمه کلیدی موردنظرتان به رتبه‌های بالا می‌آورد و هرچقدر تعداد این صفحات بیشتر باشد تضمین موفقیت شما بالاتر می‌رود.

تولید محتوا

وبسایتی که در آن تولید محتوایی صورت نگیرد مانند مغازه‌ای است که هیچ جنسی برای ارائه وجود نداشته باشد.

تولیدکننده محتوا به کمک تخصص خود باعث معرفی هرچه بیشتر محصول شما می‌شود که این محتوا برای آنهایی که طراحی سایت فروشگاهی دارند بسیار مهم‌تر است.

کلام پایانی

با توجه به شرح و توضیحاتی که داده شد به این موضوع پی بردیم که طراحی یک سایت احتمال دارد در ابتدای راه چیزی بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان لازم داشته باشد.

ولی آن چیزی که اهمیت کار را نشان می‌دهد مواردی است که بعد از طراحی سایت انجام می‌گیرد تا آن کسب و کار بتواند روند تداوم خود را ادامه‌دار کند.

ما در تیم طراحی سایت سایت نگار آماده ارائه بهترین خدمات طراحی سایت برای شما و کسب کارتان هستیم.

خدماتی چون طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت اختصاصی، فروشگاهی، خبری، شرکتی، پزشکی و…

شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت طریق شماره هایی که در سایت قرار داده شده اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید

مثال : 09120000000

× واتس‌اپ