شرایط و قوانین

لطفا موارد زیر را برای استفاده بهینه از خدمات تیم طراحی سایت نگار بخوانید. توجه داشته باشید، ثبت سفارش در سایت به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین سایت است.

قوانین انجام پروژه

 1. با پر کردن و ثبت فرم سفارش، ما با شما تماس خواهیم گرفت و مدت زمان پروژه و هزینه آن را به شما اعلام خواهیم کرد.
 2. میزان پیشرفت پروژه، بستگی به همکاری کارفرما با تیم طراحی سایت سایت نگار دارد. در صورتی که اطلاعات و موارد لازم برای پروژه، به موقع تحویل تیم سایت نگار شود، زمان پروژه همان مدتی خواهد بود که در قرار داد درج شده است.
 3. کارفرما باید تمامی امکانات مد نظر خود را با بیان جزئیات در ابتدای پروژه اعلام کند تا هزینه پروژه به طور دقیق اعلام گردد. در صورتی که امکانات پروژه به طور کامل در ابتدا بیان نشود و در هنگام انجام پروژه مطرح شود، هزینه امکان جدید به هزینه کل اضافه می شود.
 4. تیم طراحی سایت سایت نگار موظف است پروژه را طبق زمان تعریف شده در قرار داد پیش ببرد. اگر کارفرما اطلاعات و موارد لازم برای پروژه را به موقع در اختیار قرار ندهد، ممکن است زمان پروژه بیشتر شود.
 5. در صورتی که پروژه از سمت تیم سایت نگار متوقف شود و پاسخگو نباشند، تیم سایت نگار موظف به پرداخت خسارت است. خسارت شامل یک چهارم هزینه کل پروژه است.
 6. در صورتی که کارفرما پاسخگوی نیازمندی ها ما برای طراحی سایت نباشد و پروژه از سمت کارفرما متوقف شود، کارفرما دو هفته فرصت دارد تا اطلاعات و نیازمندی های سایت را در اختیار تیم سایت نگار قرار دهد. در غیر اینصورت، کارفرما موظف به پرداخت خسارت می باشد. خسارت شامل یک چهارم هزینه کل پروژه است.
 7. ۵۰ درصد هزینه به عنوان پیش پرداخت گرفته می شود.
 8. هزینه های مندرج در جدول نمونه است و ممکن است بسته به امکانات و نیاز مشتری کم یا زیاد شود.
 9. پس از تکمیل پروژه، مشتری تا سه روز مهلت تسویه حساب دارد. در صورتی که تسویه حساب انجام نشود، سایت مشتری به صورت موقت بسته خواهد شد.

پرداخت اقساطی

 1. جهت رعایت حال مشتری، تیم طراحی سایت سایت نگار شرایط اقساطی را برای سفارش طراحی سایت فراهم کرده است.
 2. در روش اقساطی مشتری ابتدا ۵۰ درصد هزینه پیش پرداخت را پرداخت می کند و باقی مانده آن را طی دو قسط پس از تکمیل شدن سایت پرداخت می کند.
 3. در پرداخت اقساطی هیچ گونه سود اضافی دریافت نمی گردد.

قوانین همگانی

تمام اصول تیم طراحی سایت سایت نگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تیم طراحی سایت سایت نگار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.