قیمت ها

تعرفه‌های طراحی وب سایت‌ شخصی/پزشکی

این روز ها تاثیر برند شخصی بسیار زیاد شده است. یک شخص می تواند بدون داشتن یک شرکت یا فروشگاه بزرگ، یا حتی سمت بزرگ، شخصی تاثیر گذار باشد و عده زیادی آن شخص را بشناسند. این باعث می شود که این شخص در کاری که انجام می دهد بسیار موفق تر باشد. چرا که افراد پیرو زیادی دارد. اگر شما هم می خواهید یک شخص مشهور در حوزه کاری یا حوزه مورد علاقه خود شوید، خدمات طراحی سایت شخصی مخصوص شماست.

شاید یک مهارتی دارید و می خواهید مهارت های خود را معرفی کنید. شاید یک فریلنسر هستید و در حوزه طراحی گرافیک فعالیت می کنید. می توانید یک سایت داشته باشد تا در کنار معرفی خود، نمونه کارهای خود را نیز در سایت قرار دهید. حتی اگر پزشک هم باشید، می توانید یک وب سایت شخصی داشته باشید تا افراد بیشتری با شما آشنا شوند.

شاید اینجا بگویید که شبکه های اجتماعی این کار را انجام می دهند و نیاز زیادی به سایت نباشد. بله شبکه های اجتماعی قدرت زیادی دارند اما قبول کنید هیچ شبکه اجتماعی ماندگار نیست چون شما صاحب آن نیستید و گاهی اوقات اعتماد زیادی به یک پیج نمی توان کرد. پس شما باید یک پایگاه مستقل که تحت مدیریت خودتان باشد داشته باشید.

نمایش پلن ها
سایت شخصی پایه
1/9
میلیون تومان
اجرای سایت با وردپرس
ظاهر سایت دلخواه
صفحه ساز گرافیکی
پنل مدیریت پیشرفته
تعریف انواع صفحات
تعریف منو و زیر منو دلخواه
وبلاگ و مقالات
تعریف نمونه کار و پروژه
نظردهی کاربران
گالری تصاویر و اسلایدر
فید یا خبرخوان RSS
عضویت کاربران
عضویت در خبرنامه
معرفی شبکه های اجتماعی
پاپ آپ
پشتیبانی و چت آنلاین
جستجو پیشرفته و فیلتر
پروفایل کاربری
پرداخت از طریق درگاه
سئو استاندارد
سپر امنیتی
سپر ضداسپم
افزایش سرعت و کشینگ
بهینه سازی تصاویر
آموزش حضوری
آموزش ویدئویی
سه ماه پشتیبانی رایگان
ثبت سفارش

یک وب سایت اختصاصی برای خودتون داشته باشید.

پرسش ها

سوالات متداول

برای سفارش از کجا باید شروع کرد؟

کافیست فرم سفارش را پر کنید یا با ما تماس بگیرید یا حتی به صورت حضوری جلسه برگذار کنیم. در صحبت هایی که انجام می شود، نیاز ها و امکانات مد نظر شما، روند کار، زمان لازم و ابزار های لازم برای کار مشخص می شوند و سپس هزینه ای برای پروژه به توافق می رسد. پس از پرداخت پیش پرداخت، کار شروع می شود.

 
شرایط پرداخت به چه صورت است؟

ابتدا هزینه هاست و دامنهبه صورت پیش پرداخت برای شروع کار دریافت می شود. باقی هزینه پس از اتمام کامل کار دریافت می شود.

چه مدت پشتیبانی فنی سایت انجام می شود؟

به دلیل این که سایت نیاز به رسیدگی فنی دارد، باید پشتیبانی فنی شود. ما با توجه به پلن انتخابی شما، چندین ماه پشتیبانی فنی سایت شما را در دست می گیریم. برای مدت پشتیبانی بیشتر، می توانید بخش پشتیبانی فنی وردپرس را مشاهده کنید و تعرفه ها را مشاهده کنید. این تعرفه ها طوری تعیین شده اند که برای دارنده سایت به صرفه باشد.

درج پست های سایت و مدیریت سایت توسط سایت نگار انجام می شود؟

خیر. مدیریت سایت و درج مطالب سایت بر عهده مشتری است. اما با توجه به پلن انتخابی شما، تعدادی از محتوای اولیه سایت را تیم ما درج خواهد کرد.

البته امکان قرار داد بستن برای واگذاری پشتیبانی فنی سایت به ما هست که در بخش پشتیبانی فنی وردپرس می توانید تعرفه ها را مشاهده کنید.

سوال دارید؟

در ساعات کاری (۷ تا ۱۳)، با ما تماس بگیرید ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم.

تماس با ما