۵ اشتباه رایج که سایت وردپرسی شما را نابود می‌کند

۵ اشتباه رایج که سایت وردپرسی شما را نابود می‌کند

انسان جایز الخطاست. هرکسی اشتباه می کند؛ این یک واقعیت ساده از زندگی است. در تجارت اشتباهات بدون اینکه شناخته شوند ، می توانند هزینه بر باشند. اشتباهاتی که از آنها آگاه نیستید و در حال رخ دادن است ، می تواند از بدترین موارد برای تجارت باشد زیرا سود از بین می رود. ما به عنوان یک شرکت برتر در زمینه طراحی سایت ، می خواهیم ۵ اشتباه رایج در استفاده از سایت های وردپرس را معرفی کنیم.

شکست فرصتی برای شروع دوباره و با هوشیاری بیشتر است.”

هنری فورد

۵ اشتباه رایج در وردپرس

نصب افزونه

– پلاگین ها یکی از بخش های اصلی وردپرس است زیرا فرصتی برای افزودن سریع ویژگی ها یا قابلیت های جدید به وب سایت فراهم می کند. با این حال ، افزونه ها باید هربار که به سایت اضافه می شوند ، به دقت مورد توجه قرار گیرند زیرا نصب بیش از حد افزونه ها و غیر ضروری می توانند مشکلات مختلفی ایجاد کنند. هرچه سایت افزونه های بیشتری داشته باشد ، سرعت بارگیری آن با سرعت کمتری انجام می شود که باعث کاهش رضایت مشتری می شود. بعلاوه ، پلاگین ها باید قبل از نصب و با حذف پلاگین های غیرضروری با دقت اندازه گیری ، بررسی و تجزیه و تحلیل شوند.

بکاپ نگرفت از سایت

تهیه نسخه پشتیبان از سایت بسیار مهم است در غیر اینصورت با یک چشم بهم زدن همه چیز را از دست می دهید. احتمال حمله هکر ها وجود دارد که اگر نسخه پشتیبان برای بازیابی وجود نداشته باشد ، می تواند باعث خرابی سایت شود یا سایت برای همیشه از بین برود. تهیه نسخه پشتیبان از سایت دقیقاً مانند بیمه است. پلاگین های پشتیبان بسیار خوبی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد مانند UpdraftPlus یا BackWPup.

نادیده گرفتن آپدیت ها

وردپرس به طور منظم نسخه های جدید را با به روزرسانی ها و رفع مشکلات منتشر می کند. به طور معمول ، حفره های امنیتی دلیلی برای به روزرسانی هستند زیرا مشکلات و حفره های امنیتی به مرور زمان کشف می شوند. اصلاحاتی نیز برای افزایش عملکرد در به روز رسانی ها انجام میشود . با نادیده گرفتن به روزرسانی ها ، سایت خود را در معرض مشکلات امنیتی قرار می دهید. همین مورد در باره افزونه ها نیز وجود دارد.

تصاویر غیر بهینه

استفاده از تصاویر غیربهینه – بهینه سازی تصویر یکی از موارد مورد توجه طراحان وب باتجربه است که روی SEO تمرکز می کنند زیرا هرچه یک تصویر بزرگتر باشد ، یک صفحه با سرعت کمتری بارگیری می شود که باعث کاهش رضایت کاربر می شود. به طور متوسط ، بیش از ۶۰٪ از وزن یک وب سایت را فایل های تصویری تشکیل شده است. با کاهش اندازه تصویر ، ضمن حفظ کیفیت تصویر ، این مشکل کاهش می یابد و باعث بارگیری سریع صفحات می شود. برای اطمینان از بارگذاری سریع و روان سایت ، زمان کافی را برای بهینه سازی هر تصویر اختصاص دهید. تصاویر غیربهینه شده در سایت باید حذف شده و با یک نسخه بهینه شده جایگزین شوند. افزونه هایی نیز برای بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر وجود دارد مانند WebP Express

فراموش کردن Google Analytics

بلافاصله پس از نصب وردپرس Google Analytics را نیز نصب کنید. آنالیز و تحلیل آمار بازدید سایت از مهم ترین بخش های مدیریت یک سایت است و باید همیشه آن را مدنظر داشت که با وجود سرویس پیشرفته Google Analytics و همینطور این پلاگین این امکان برای همه مدیران سایت ها فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید

مثال : 09120000000

× واتس‌اپ